DİZAYN TEKSTİL 14 yıllık tecrübenin ve birikimin AymakopBloklarında profesyonel ticaret hayatına yansıtarak başlamış olup 2017 yılında kendini ve vizyonunu yenileyerek İKİTELLİ DEPOSİTE’de müşterilerine hizmet vermeye devam etmiş, yaptığı işlerin arkasında durarak kendini her gün dünya teknolojisi içerisinde yenilemeyi ilke edinmiştir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için tüm gayret ve imkânlarını sonuna kadar kullanmaktadır. Dürüstlük, doğruluk, insan sevgisi ve ticari ahlak kurallarına bağlı bir felsefeyi benimsemiştir.

Firmamız ticareti sadece kendi menfaatlerini gözeterek değil, karşılıklı çıkarlar doğrultusun da yapmayı ilke edinen bir firmadır. Günümüz rekabet koşulları içerisinde piyasa şartlarına uygun, en iyi mal ve hizmeti sizlere verebilmek birinci ilkemizdir. Biz her zaman ihtiyaçlara cevap veren, farklı, rekabet şansı yüksek ürünleri ile müşterilerimizi desteklemeyi, özgün tasarımlar ve beklentilerin ötesine geçecek ürünleri geliştirmek, müşterilerimizin de ürünlerimizi karlı ve süratli bir şekilde tüketmelerini amaçlıyoruz.

Zaman içinde bünyemize katmış olduğumuz boya baskı, varak baskı, gofraj baskı, glitter baskı, dijital baskı makinalarıyla ürün çeşitliliğini arttırmış, ayrıca ayakkabı tekstili sektörlerine de çeşitli hizmetler sunmasını sağlamıştır. Firmamız çok çeşit kumaşlara baskı yapıyor olup ve laminasyon teknikleriyle birleşip çarpıcı tasarımlar oluşturan ürünlerimiz ile çeşitli sektörlere öncülük etmektedir.

    DİZAYN TEKSTİLolarakhiçbir zaman insanların sorun olarak karşılarına çıkacak mal ve hizmet üretmemişizdir. Piyasadaki rekabet ortamında ayakta durabilmek başkalarının malını baltalamak, ucuz mal üretip tüketicilere dağıtmak, kalitesi düşük malların kalite bakımından yüksek mallarla aynı eş değerde tutmak, başkalarının müşterilerine gidip diğer firmaları karalamak gibi ticari ahlaka sığmayan davranış ve tutumda bulunmak firma olarak kesinlikle yapmadığımız ve benimsemediğimiz bir davranıştır.

Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu yazıda, firmamızın çalışma özverisini ve hangi kurallara bağlı olarak çalıştığımızı sizlerle paylaşmak, bu paylaşımla sizlerin nasıl bir firmayla çalıştığınızdan emin olmanıza yardımcı olmak amacını gütmektedir.

 

Dizayn Tekstil olarak;

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Dizayn Tekstil ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.” 
Belki hiç bir Tekstil firmasının yapmadığı kadar çok tasarım ve sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenden daha fazla dikkat gerektiren bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli ürünlerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu ürünler üzerinde çalışırken “bahaneler” değil, “çözümler” üretiyoruz…

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her ürün için iş akışını düzenliyor ve tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

 

Elbette Dizayn Tekstil’i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz…